Hakkımızda

Taş Lavabo © 2015 Her Hakkımız Tescillenmiştir ve Saklıdır. Mail adresimiz: info@taslavabo.com // Yerimiz: 2.Küçük Sanayi Sitesi 21.ada/10 Afyonkarahisar/Merkez

KURUM KÜLTÜRÜ ve PRENSİPLER
Yenilikçilik, Modernlik ve Doğallıktan Yola Çıkıyoruz  Türkiye’de mermer sektöründe iz bırakan işinin ehli usta çırak ilişkisi ile tabiri caiz ise işin mutfağından gelen bir ekip ile çalışmaktayız. Modernlik, sıra dışılık ve yenilikçiliği mermerin DNA’sı haline getirirken, çalışan ve yöneticilerine sunduğu demokratik ortamla yolunda ilerleyen bir şirketiz. Mermer sektöründeki yenilikçi yaklaşımları ve sürdürülebilir kaliteyi vizyon olarak belirleyen yönetim kadromuz; profesyonel ekibine bu yönde destek vermeye, onlara hedeflerini gerçekleştirmek için gerekli desteği sağlamaya devam ediyor.

ULUSLARARASI VİZYON
Uluslararası Vizyonla Dünya Modasını Mermerle Birleştiriyoruz. Yurt dışı saha çalışan ekibimiz, en kaliteli mermer ocakları ile iletişim halinde olup, pazar payı ve sektördeki değişik ve yenilikler hakkında haberdardır. Kurulduğumuz günden bu yana globalleşen dünyadaki gelişmeleri yakından takip ediyor ve uluslararası standartlarda mermerleri işleyip, en kaliteli ürünleri müşterilerimize ulaştırmak için uluslararası vizyonumuzu oluşturuyoruz. Bu vizyon doğrultusunda dünya standartlarında mermer lavabo, küvet, kurna ve çeşitli dekorasyon ürünleri üretiyoruz. Sadece Türkiye’nin değil dünyanın takip ettiği ürün stil ve modelleri geliştiriyor, uluslararası standartlarda projeler gerçekleştiriyoruz. Çalışan, üreten, düşünen, fikir geliştiren ve kalkınmaya destek olan bir Türk mermer şirketi olmanın gururunu yaşıyoruz.

MİSYON
Var olan modeli aynen almak yerine geliştirerek üzerine katabilen, Şirketini bilgiyle doldurmak yerine bilgiyi mermerde kullanabilen, Yalnızca estetik açıdan değil işlevsel açıdan yıllarca kullanılabilen dayanıklı ürünler sunabilen, Özgür düşünen ve düşündüklerini sanatla buluşturabilen, Uluslararası bir vizyona sahip, yerel değerlere bağlı, evrensel değerlere açık, Doğal taş çeşitleri hakkında bilimsel çalışmalar yürütebilecek seviyede yabancı dil bilgisi olan, Geleceğin en çok tercih edilen doğal taş ürünlerini sunan bir şirket olmak kurumsal misyonumuzu oluşturuyor.

MARKA DEĞERİ
Kalitemizi Artırarak Sektörde Büyüyoruz Modern, ergonomik, işlevsel, sanatsal fikirlerimizle kalitemizi artırarak büyüme vizyonumuzu hayata geçirmek için durmadan çalışıyoruz. Hedefimiz taşın ayrıcalıklı dünyasını çok daha fazla müşteriye geniş seçenek yelpazesi ile tüm Türkiye’ye ulaştırmak. Sağlam, etkileyici, sanatsal ürünlerimizle tüm Türkiye’yi süslüyoruz. Çevre dostu, mutlu, sosyal, güvenli bir ticaret ortamı sunarken etkileyici lavaboları ile herkesin dikkatini çekiyor. Ödüllü heykeltıraşlar, mühendisler, mimarlar tarafından tasarlanan lavaboları, kurnaları şirketimizin standartları olarak tüm Türkiye’de değerli müşterilerimize sunuyoruz. Bir aşk gibidir mermerin hikâyesi… Topraktan çıkar ellerde işlenir, sıcak yuvalara, ışıldayan mekânlara renk katar, ışık katar. Mermer bizim işimiz. Çünkü biz mermerin dilinden anlıyoruz.

(Yazının her türlü telif hakkı www.taslavabo.com a aittir. Telif hakkı saklıdır. Yasal olarak izinsiz kullanılamaz. Yayınlanamaz.)